Two18 & One25 Bundle

יצרן: Amphion

תיאור המוצר

מוניטור אולפני מקצועי פאסיבי לתחום הקצה העליון. מיועד לאולפני הקלטה ולאולפני מאסטרינג ומתאים במיוחד לחדרים בינוניים וגדולים.
שימו לב - המחיר המצוין הוא למערכת 3Way הכוללת זוג Two18, זוג Base One25, שני מגברי הספק Amp500 באחד מהם קרוס אובר וכפתור עוצמה לתיאום עוצמת הבסים עם הרמקולים העליונים וארבעה כבלים מקוריים באורך 3.5 מטר כל אחד.

המוניטור Two18 הוא מוצר הדגל והמוניטור הטוב ביותר שתכננה חברת Amphion. הוא מציג תחום היענות רחב במיוחד, יורד עד ל 39 הרץ וזאת מבלי שתורגש פגיעה במהירות התגובה של הרמקולים (Transient Response). המוניטורים של חברת Amphion מתאפיינים בצליל טבעי, ביכולת לחשוף את הפרטים הקטנים ביותר של המוסיקה גם בעוצמות האזנה נמוכות, במופע פאזה אחיד ותמונת סטריאו מושלמת הנובעים משילוב רכיבים מדויק ומיקום ייחודי של הטוויטר במרכזו של מוליך גל שקטורו ועומקו זהים לזה של הוופר. פיזור הצליל המבוקר מאפשר למוניטורים להישמע יציב ונכון גם בחדרים המאותגרים מבחינה אקוסטית.

הטכנולוגיה

כל סדרת דגמי המוניטורים המקצועיים של חברת Amphion פאסיביים. כלומר יחידת הקרוס אובר פאסיבית ואין שום מערכת הגברה מובנית או מערך פילטרים אקטיביים שעשויים להשפיע בצורה כלשהי על תחום ההיענות הנשמע מבעד למוניטור. זה מחייב אתכם להחזיק מגבר הספק באיכות מתאימה בכדי ליהנות מחוויית השמיעה המופלאה והמדויקת שמספקים המוניטורים של החברה.

יחידת הטוויטר שקועה מעט במרכזו של מוליך גל התואם בגודלו למימדי הוופר של הרמקול, כיפת הטוויטר נמצאת בקו אחד עם מרכז הוופר ונקודת הקרוס אובר עומדת על 1600 הרץ. השופר של הטוויטר דואג לפיזור תחום התדרים הגבוהים בזווית התואמת את זווית הפיזור של עיקר תחום התדרים התחתון, המיקום הזהה של נקודת התחלת התנועה של הטוויטר והוופר מספק מופע פאזה אחיד לכל אורך תחום ההיענות והרחקת נקודת פיצול התדרים לאזור פחות רגיש באוזן האנושית מעניקים יחדיו תחושה שהצליל מגיע מנקודה אחת. כתוצאה מכך מתקבלת התמונה הסטריאופונית המדויקת ביותר ששמעתם אי פעם, אתם ממש מסוגלים "לגעת" עם קצה של סיכה במיקום המדויק של כל תפקיד נגינה שבוקע מהרמקולים ונקודת מרכז הסטריאו ברורה ויציבה.

גודל הוופר המרבי במוניטורים של Amphion  מגיע ל 6.5 אינטש במטרה לייצר רכיב שמגיב בצורה מושלמת לשינויים מהירים בצליל (Transients), קופסת הרמקול אטומה ותחום התדרים הנמוך במיוחד מתקבל בזכות רכיב רמקול פאסיבי המותקן בצידו האחורי של המוניטור. זהו רדיאטור פאסיבי שאינו מחובר למגבר ותנועתו נגרמת כתוצאה מתנועת האוויר הנוצרת בתוך הארגז. זהו תחליף יוקרתי לרעיון הקופסה המנוקבת (Bass Reflex) ויתרונה בשיכוך כל צליל מיותר שעשוי להיווצר מתנועת אוויר בתעלה סטנדרטית. תכונה זו גם מאפשרת למוניטורים להעניק תחום היענות חלק גם בסביבה שאינה מטופלת היטב מבחינה אקוסטית.

Amp500

בכדי להנות מחווית השמע הייחודית במוניטורים של חברת Amphion אתם זקוקים למגבר איכותי שקוף, נקי, עמוק ויציב כפי שמצופה מכל המוצרים של החברה.
ה Amp500 הוא ספינת הדגל של מגברי החברה, עם מספיק כח ו Headroom לאיזה מוניטור של Amphion שתבחר.
הספק של לכל ערוץ 500 וואט מעניק יציבות הדוקה ורזולוציה מדויקת לכל אורך תחום ההיענות.
זהו המלווה המושלם לסדרת ה Two של החברה הכוללת את ה Two15 וה Two18.

Base One25

ה BaseOne25 System הופכת את המוניטורים שלכם למערכת Full Range סטריאופונית מלאה המסוגלת להפיק את מלוא תחום התדרים ויורדת עד ל 20 הרץ.
אבל זה לא הדבר היחיד, הוספת מערכת הבסים הזאת תשפר גם את התחום הדינאמי ואף תקטין את מידת העיוות של מערכת השמע שלכם.
הבסים מוגברים באמצעות המגבר משולב הקרוס אובר שתוכנן בקפדנות על ידי החברה. את המוניטורים שלכם אתם מניחים מעל הבסים, הקרבה הפיסית במצב זה מאפשרת ביצוע תאום מופע פאזה וזמן בקלות. מעבר ממצב האזנה למוניטורים בלבד או למערכת המורחבת מתבצעת על ידי לחיצה על כפתור הפעלה שאותו ניתן להפעיל מרחוק באמצעות רגלית מתאימה.

התוצאה המתקבלת היא סאונד תלת מימדי עוצר נשימה וכל כך מדויק שתוכלו להישבע שהנגנים יושבים ומנגנים מולכם.... אפילו בעיניים פקוחות.

לשמוע את הכל

האוזניים שלך הם כלי העבודה החשוב ביותר. הענק להם את איכות הצליל ואת רמת הפירוט המתאימה להם. תוצאות העבודה שלך יכולות להיות טובות במידה זהה לרמת הדיוק של המוניטורים שלך. היכולת לשמוע את כל הפרטים הקטנים מאפשרת לך לקבל החלטות נכונות במהירות רבה יותר לאורך שלבי ההפקה, ההקלטות, המיקסים והמאסטרינג. בזכות תכנון אקוסטי מתקדם, בהירות, מובנות וטונליות קיימים אפילו בעוצמות האזנה נמוכות.

היופי שבאמת

האזניים מתעייפות בשל עוצמת שמע גבוהה שפעמים רבות מיוחסת לרמת רזולוציה נמוכה מהמוניטורים ובשל צלילים שאינם טבעיים (צליל קשה, עיוות, בעיות מופע פאזה, כיווניות שאינה שווה). תדר החיתוך הנמוך ביחידת הקרוסאובר של אמפיון ורמת התאימות הגבוהה בין רכיבי הרמקול תורמים לרמת הדיוק במופע הפאזה ובזיהוי מיקום מקורות צליל במרחב הסטריאופוני. שילוב הנתונים עם איכות הצליל הטבעית מאפשרים האזנה נטולת לחץ אפילו במהלך ימי הקלטה ארוכים במיוחד. לקיחת החלטות מוסיקליות דורשת מוניטורים מוסיקליים (טבעיים).

לעבוד חכם

האם אתה משתמש במספר גדול של מוניטורים שונים? האם המוח שלך נאבק בהתמודדות עם הבנת השינויים בכל פעם שאתה עובר להאזנה בזוג מוניטורים שונה? מעבר לזוג מוניטורים בודד שעליו ניתן לסמוך באמת בקבלת תוצאות עקביות מתורגם לחסכון זמן ולהקטנת הסחות דעת מיותרות בתהליך היצירה. טכנאי מאסטרינג רבים סומכים על האיזון הטבעי ורמת התיאום הגבוהה של איזור האמצע במוניטורים של אמפיון בקבלת תוצאות צפויות במערכות שמע שונות. אולי זה הזמן להתקדם למוניטורים שניתן לסמוך עליהם?

 

רוצים לדעת מה חושבים על מוצרי אמפיון בעולם? לחצו על הלוגו:

         


Technical specifications
Operating principle:
2-way, passive radiators
Tweeter:
1" titanium
Mid / woofer:
6,5" aluminium
Crossover point:
1600 Hz
Impedance:
4 ohm
Sensitivity:
89 dB @ 2.83V/1m
Frequency response:
39 - 20 000 Hz +/-3dB
Power recommendation:
50 - 200 W
Measurements (h x w x d):
550 x 191 x 305 mm
Weight:
18 kg
Colour:
black