Amphion Krypton3

יצרן: Amphion
מחיר מומלץ לצרכן:
₪ 39000
מחיר
₪ 33900

תיאור המוצר

כל סדרת דגמי הרמקולים של חברת Amphion פאסיביים. כלומר יחידת הקרוס אובר פאסיבית ואין שום מערכת הגברה מובנית או מערך פילטרים אקטיביים שעשויים להשפיע בצורה כלשהי על תחום ההיענות הנשמע מבעד לרמקול. זה מחייב אתכם להחזיק מגבר הספק באיכות מתאימה בכדי ליהנות מחוויית השמיעה המופלאה והמדויקת שמספקים המוניטורים של החברה. המחיר המצוין הינו לרמקול בודד, שימו לב כי רמקולים אלו מיוצרים רק כנגד הזמנה מיוחדת!

יחידת הטוויטר שקועה מעט במרכזו של מוליך גל התואם בגודלו למימדי הוופר של הרמקול, כיפת הטוויטר נמצאת בקו אחד עם מרכז הוופר ונקודת הקרוס אובר עומדת על 1600 הרץ. השופר של הטוויטר דואג לפיזור תחום התדרים הגבוהים בזווית התואמת את זווית הפיזור של עיקר תחום התדרים התחתון, המיקום הזהה של נקודת התחלת התנועה של הטוויטר והוופר מספק מופע פאזה אחיד לכל אורך תחום ההיענות והרחקת נקודת פיצול התדרים לאזור פחות רגיש באוזן האנושית מעניקים יחדיו תחושה שהצליל מגיע מנקודה אחת. כתוצאה מכך מתקבלת התמונה הסטריאופונית המדויקת ביותר ששמעתם אי פעם, אתם ממש מסוגלים "לגעת" עם קצה של סיכה במיקום המדויק של כל תפקיד נגינה שבוקע מהרמקולים ונקודת מרכז הסטריאו ברורה ויציבה.

קול אנושי – כלי הנגינה החשוב ביותר

קול אנושי הוא כלי נהדר להערכת הרמקולים שכן כולם יודעים כיצד הוא אמור להישמע. הרכיבים האיכותיים והטכנולוגיה המשולבת ברמקולים של אמפיון מעניקים לכם:

     -  בהירות באיזור האמצע של תחום ההיענות וכתוצאה מכך מובנות דיבור גבוהה.
     -  בהירות ומובנות גבוהה גם בעוצמות שמע נמוכות מאוד.
     -  תחום היענות נעים וטהור שאינו גורם לחוסר נוחות או עייפות.

בנוסף ליתרונות הברורים של מובנות הדיבור הגבוהה בסרטים ובמוסיקה, תכונה זו עוזרת גם בהאזנה לספרים מוקלטים, ולצפייה והאזנה להרצאות.

תלת מימד לאזניים

חברת אמפיון עושה שימוש בטוויטר המותקן במרכזו של מוביל צליל, רכיב זה משמיע את תחום הצלילים שהאוזן האנושית שומעת הכי טוב. השילוב הזה גורם למהירות תגובה מאוד גבוהה לשינויים במוסיקה ולרמת עיוות נמוכה במיוחד וכתוצאה מכך הצליל שנשמע טבעי, אוורירי, ברור וממוקד. אתם יכולים ממש לראות את המוסיקאים האהובים עליכם על הבמה או להנות מההבדלים האקוסטיים של אולמות הקונצרטים המפורמים ביותר בעולם. 

שילוב רמקולים טהור

המשימה המסובכת ביותר עבור בוני רמקולים היא לקחת מספר רכיבי רמקולים ולגרום להם להישמע כיחידה שלמה אחת. מוליך הצליל של הטוויטר יחד עם מיקומו בציר תנועה זהה למקום תחילת התנועה של הוופר, יוצרים צליל אחיד המתפזר בחלל באופן שווה והתוצאה היא צליל שנשמע טבעי יותר לאוזן. האוזן האנושית מסוגלת להבחין בשינויי זמן קטנים ביותר, בזכות השימוש במוביל הצליל הרמקולים של אמפיון נשמעים לאורך כל תחום ההיענות בזמן אחיד ברמה האקוסטית ולכן לא נדרשת שום התערבות אלקטרונית לפתרון בעיות זמן ומופע פאזה. התוצאה שוב היא צליל אמיתי, טבעי שמאפשר חיבור רגשי בקלות רבה.

להוריד את העוצמה ועדיין לשמוע את כל הפרטים הקטנים

שגרת החיים התובענית משאירה לכם את השעות שאחרי העבודה להרגעות, האזנה למוסיקה מבעד למערכת שמע טבעית שאינה מטרידה או מעייפת הופכת לחשובה יותר ויותר. מובנות הקול האנושי נשמרת ברמקולים של אמפיון אפילו בעוצמות שמע נמוכות במיוחד, זה מאפשר לכם להנות מסרט או להאזין למוסיקה גם בשעות הקטנות של הלילה מבלי להפריע לשכנים. איכות הצליל הטהורה והנינוחה אשר נשמרת גם בעוצמת שמע נמוכה מאפשרת לכם להנות ממלוא האיכות של מקורות השמע שלכם, לא משנה אם מדובר בתוכנית טלוויזיה בהזרמת מוסיקה דרך האינטרנט או למקורות שמע ברזולוציה גבוהה.

בית שנראה ונשמע מושלם

בית מושלם נראה, נשמע ומרגיש מצוין. בכדי לתרום לאווירת הבית, הרמקולים שלכם צריכים להפוך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. הפיזור האחיד והיציב מאפשר לכם להאזין למוסיקה באיכות גבוהה גם כשאתם תוך כדי תנועה, העשירו את האווירה בבית על ידי השמעת מוסיקת רקע בעוצמה נמוכה מבעד לרמקולים רבים המותקנים בכל חדרי הבית. ההנאה מאיכות צליל גבוהה יכולה להעשיר את חייכם והיא מתאימה ומגיעה לכל אחד במשפחה.

לסיכום

הרמקולים  של חברת Amphion מתאפיינים בצליל טבעי, ביכולת לחשוף את הפרטים הקטנים ביותר של המוסיקה גם בעוצמות האזנה נמוכות, במופע פאזה אחיד ותמונת סטריאו מושלמת הנובעים משילוב רכיבים מדויק ומיקום ייחודי של הטוויטר במרכזו של מוליך גל שקטורו ועומקו זהים לזה של הוופר. פיזור הצליל המבוקר מאפשר לרמקולים להישמע יציב ונכון גם בחדרים המאותגרים מבחינה אקוסטית.

כל מוצרי החברה מיוצרים בפינלנד בעבודת יד לשמירה על חווית האזנה מתמשכת.

Technical specifications
Operating principle:
3-way, vented
Tweeter:
1" titanium
Mid / woofer:
2 x 8" paper-papyrus/ 10" aluminium
Crossover point:
160 Hz/ 1200 Hz
Impedance:
4 ohm
Sensitivity:
89 dB
Frequency response:
22 - 30 000 Hz
Power recommendation:
25 - 300 W
Measurements (h x w x d):
1370 x 240 x 470mm
Weight:
72 kg
Variations:
Standard white, Full white, black, Veneers: birch, walnut, cherry, Colour grids: 9 different colours