תנאי השימוש באתר:
אתר המכירות של אמפיון ישראל בכתובת www.amphion.co.il הינו אתר מוגן זכויות יוצרים השייך ל"רקורד פתרונות מתקדמים לאודיו ומדיה דיגיטאלית". רקורד מאפשרת לכם להשתמש באתר בכפוף לתנאי השימוש באתר כפי שהם מופיעים בהמשך. אנא קראו את תנאי השימוש בתשומת לב, שכן כל שימוש באתר מעבר לקריאת מסמך זה מחייבת אתכם בהסכמה מלאה לתנאי השימוש. אם אינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר, לא תוכלו להשתמש או להירשם לאתר זה.

1. רישיון
בכפוף לתנאי השימוש, רקורד נותנת לכם רישיון לצפות בתכנים המופיעים באתר אך אינה מאפשרת העתקה של תכנים, תמונות, סמלים מסחריים, קישורים או כל מידע אשר מופיע באתר. גם לא במקרה של איזכור האתר בהקשר לתוכן שהועתק. למען הסר ספק, כל המידע אשר מופיע באתר זה הוא רכושה הבלעדי של "רקורד פתרונות מתקדמים לאודיו ומדיה דיגיטאלית".

2. ביצוע שינויים
רקורד שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים באתר מזמן לזמן, להסיר או להוסיף תכנים באופן זמני או באופן קבוע וזאת מבלי שתינתן הודעה מראש. אתם מסכימים כי רקורד לא תישא באחריות כלפיכם או כלפי צד שלישי בכל הנוגע לשינויים, הקפאה או הורדה של האתר מהרשת.

3. דוא"ל
בזמן רישום לאתר (אם בזמן ביצוע הזמנה, או אם ביצעתם רישום מרצונכם החופשי), הנכם מסכימים כי רקורד תיידע אתכם בדוא"ל לגבי מבצעים מיוחדים, או לגבי פריטי ציוד חדשים שהתווספו לחנות והכל בכפוף לתקנון השמירה על הפרטיות של רקורד.

4. כללי יסוד לשימוש באתר והגבלת אחריות
לא יתבצע רישום של פרטים אישיים כוזבים או פרטים אישיים חלקיים, או פרטים שאינם הפרטים האישיים המלאים שלכם.
לא ניתן להוסיף לאתר תכנים מילוליים את תכני מדיה אחרים אשר עלולים לפגוע או להעליב מישהו מכל סיבה שהיא, מובהר בזאת כי מפעילי האתר אינם יכולים לעקב אחר כל התכנים והמידע אשר מועלים לאתר על ידי המשתמשים, לפיכך, האחריות על תכנים אלו מוטלת באופן בלעדי על המשתמשים עצמם ובאחריותם לפצות את רקורד עבור כל נזק שעשוי להיגרם בגינם.
מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות לערוך. לשנות או להסיר מהאתר תכנים או מדיה הנוגדים את תנאי השימוש באתר וזאת על פי שיקול דעתם הבלעדית, כך גם לגבי הסרת משתמשים מהאתר וזאת מבלי להזהיר את המשתמשים מראש.
משתמשים באתר אינם יכולים לשנות או למחוק מידע או תכנים של משתמשים אחרים או מידע או תכנים של בעלי האתר.
אם ברשותכם סיסמא המאפשרת כניסה לאזור מאובטח באתר, לא ניתן להעביר את הסיסמא למישהו אחר וכמו כן לא ניתן להשתמש בסיסמא למטרות שאינן מורשות.
לא ניתן להוסיף לאתר מידע כוזב או מידע שקרי בכל נושא שהוא.
לא ניתן להעתיק תכנים תמונות או כל מידע אחר אשר מופיע באתר זה.
לא ניתן להוסיף מידע פירסומי לאתר זה.
לא ניתן להוסיף לאתר זה תכנים אשר פוגעים בזכויות יוצרים.
רקורד שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בתכנים אשר הועלו על ידי המשתמשים לרבות פרסומם והפצתם, מבלי לפגוע בפרטיות המשתמשים.

5. רישום וסיסמאות
עם הרשמתכם לאתר, הינכם מסכימים להעביר לנו את כל המידע הנדרש באופן מלא ומדויק,  כמו כן הנכם מתחייבים לעדכן את הפרטים בהמשך לפי הצורך כך שפרטיכם האישיים ימשיכו להיות מלאים מדוייקים ומעודכנים. אם הפרטים אשר העברתם לנו יתגלו כשגויים או שיקריים, זו תהיה עילה להקפאה או לביטול הרישום שלכם אצלנו.
באחריותכם לשמור על שם המשתמש והסיסמא שלכם, הנכם נושאים באחריות לכל פעילות שתתבצע באתר תחת שם המשתמש והסיסמא שלכם.

6. דיוק בפרטי המוצרים והמחירים
מאחר ומחירים ופריטי מוצרים עשויים להשתנות במהירות, רקורד אינה אחראית למידת הדיוק והשלמות של המידע המופיע באתר, כמו כן רקורד עשויה לשנות את פריטי המוצרים או את המחירים הנקובים באתר ללא כל הודעה מוקדמת (אפילו לאחר ביצוע הזמנה),  אם מכל סיבה שהיא המוצר שהזמנתם אינו מתאים למידע אשר מופיע על המוצר באתר, זכותכם המלאה להחזירו אלינו ולקבל החזר כספי מלא על הרכישה, בתנאי שהמוצר הוחזר במצב חדש ובאריזתו המקורית לא יאוחר משבועיים מיום קבלת המוצר.
המחירים אשר מופיעים בעגלת הקניות שלכם משקפים את המחיר העדכני ביותר של המוצרים, כלומר אם יתבצע עדכון מחירים באתר על אחד המוצרים אשר נמצא בעגלה שלכם, המחיר שלו יתעדכן מיד. שימו לב כי הכנסת מוצר לעגלת הקניות אינה מהווה ערובה לשמירה על המחיר, המחיר נשמר רק לאחר ביצוע ההזמנה.
למרות המאמצים הגדולים שאנו משקיעים בעדכון בסיסי הנתונים שלנו, עדיין עלולות לקרות תקלות מפעם לפעם וכתוצאה מכך עלולים להופיע מחירים שגויים על גבי מוצרים מסויימים, אנו מתנצלים מראש על עוגמת הנפש אשר עלולה להיגרם ומבטיחים ליצור עמכם קשר מראש ולפי הצורך לבטל הזמנות שנעשו על מוצרים שאינם מעודכנים.

7. המחירים באתר
המחירים אשר מופיעים באתר הינם המחירים הנמוכים ביותר שהצלחנו לקבל עבורכם מיבואני הציוד בישראל, שימו לב כי בחנות שלנו לא מופיעים "מחירים מומלצים" ומחיר באתר (כפי שמקובל באתרי מכירות) וזאת מאחר ואיננו מעוניינים להוסיף "תמריצים" לביצוע הרכישות שלכם. לא מן הנמנע שתצליחו למצוא מוצר זה או אחר במחיר נמוך מזה המופיע אצלנו באתר, קחו בחשבון שמחירים אטרקטיביים מדי עשויים לטמון בחובם חוסר תמיכה או אחריות חלקית על המוצרים.

8. אחריות על המוצרים
האחריות על המוצרים היא לשנה מיום הוצאת החשבונית, למעט מוצרים שבהם צוין אחרת. כל התיקונים הנדרשים ייעשו לפי הצורך במעבדות השרות של היבואנים השונים בתיאום עימנו.

9. אחריות על המידע אשר מופיע באתר
המידע אשר מופיע באתר מוגש בעברית בהתאם להצהרות היצרנים אשר מוצריהם נמכרים אצלנו. אנו עושים מאמצים רבים בכדי לבדוק את רמת האמינות ואת האיכות של כל המוצרים המופיעים בחנות ודואגים לעדכן לפי הצורך את המידע באתר. אנו ממליצים לבדוק עימנו טלפונית שהמוצר שבחרתם אכן מתאים לצרכים שלכם.

10. זכויות יוצרים
אתר המכירות של רקורד והתכנים המופיעים בו הם רכושה הבלעדי של רקורד או של החברות המופיעות בו. אין אפשרות להעתיק/ להציג תכנים, גם לא תכנים ששונו/ הותאמו לכל סוג של מדיה אחרת, אלה באישור מפורש של רקורד- פתרונות מתקדמים לאודיו ומדיה דיגיטאלית.

11. הודעה
אם יש לכם שאלות כלשהן על תנאי השימוש באתר או לגבי השמירה על פרטיותכם, אנא צרו עמנו קשר באחד מאמצעי התקשורת הבאים:
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או בטלפון: 04-6765302.

12. מדיניות ביטול קניה והחזרת מוצרים
ביטול עסקה יתבצע בכתב באמצעות דוא"ל או פקס, לא יאוחר מ 14 יום לאחר קבלת המוצר ועם חשבונית המקור, מובהר בזאת כי לא ניתן לבצע ביטול עסקה שבוצעה בשיחה טלפונית אלא בכתב בלבד וכי על הלקוח מוטלת האחריות על החזרת המוצר באריזתו המקורית מבלי שנפתח במצב חדש וללא שימוש!
במקרה של ביטול עסקה בשל חוסר התאמה או בשל פגם במוצר, יש לשלוח אלינו את המוצר באריזתו המקורית ולדאוג להשתמש במארז שבו הגיע אליכם המוצר בכדי למנוע ככל הניתן לנזק במשלוח החוזר אלינו.
שימו לב כי בכל ביטול שיתבצע שלא בשל פגם או חוסר התאמה של המוצר למפרט אשר מופיע באתר, תחוייבו בדמי ביטול בערך של 5 אחוזים מערך המוצר בתוספת עמלת הביטול של חברות האשראי ובתוספת עלויות המשלוח באם היו.

13. שמירה על הפרטיות
הפרטיות שלכם חשובה לנו, אנו נוקטים באמצעי הזהירות המקובלים לשמירה ככל הניתן על המידע שהעברתם לנו. כמו כן אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע לאף גורם נוסף מלבדנו.
המידע שאנו אוספים: במקומות שונים באתר אתם עשויים להתבקש לספק פרטים אישיים כמו: שם, כתובת מלאה, כתובת דוא"ל, מספר טלפון בבית, מספר טלפון נייד, מספר פקס,  מידע לגבי כרטיס האשראי שלכם ומידע כללי לגבי תחומי עניין, מוצרים ושירותים אשר עשויים לענין אתכם.
כתובת אינטרנט ושימוש ב"עוגיות": כמו באתרים רבים אחרים אנו שומרים את כתובת האינטרנט שלכם ומזהים אתכם בעזרת טכנולוגיה אשר נקראת "עוגיות". באפשרותכם למנוע את השימוש בעוגיות על ידי ביטול האפשרות בדפדפן שלכם. ביטול השימוש בעוגיות יאלץ אתכם להזדהות מחדש בכל כניסה לאתר.
השימוש שאנו עושים במידע: מעבר לשימוש במידע הנדרש לטיפול בהזמנות שלכם, אנו משתמשים במידע לא מזהה בכדי לשפר את השירות שאנו נותנים לכם ובכדי לעקוב אחר הענין של הגולשים במוצרים והשירותים השונים הניתנים באתר.

14.  קישורים באתר
רקורד אינה מתחייבת כי קישורים המופיעים באתר יובילו אתכם בהכרח לדפי אינטרנט פעילים.

15. יצירת קשר עמנו:
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או בטלפון: 04-6765302