פרופיל חברה
אמפיון ישראל הינה היבואן הבלעדי למוניטורים האולפניים ומערכות השמע הביתיות של חברת אמפיון הפינלנדית. אמפיון ישראל פועלת תחת רקורד פתרונות. רקורד נוסדה בשנת 1987 כבית-ספר לסאונד ולמוסיקה אלקטרונית, בניהולו המקצועי של דני קוריטו. במהלך השנים התפתחה רקורד לכיוונים נוספים, וביצעה פרויקטים רבים ביניהם: תכנון אולפני רדיו, מתקנים חינוכיים, תכנון אולפני הקלטה ביתיים, כתיבת תוכניות לימוד ומתן פתרונות שונים בתחום האודיו והמדיה הדיגיטאלית. עקב הצורך ההולך וגובר ברכישה של ציוד אודיו מקצועי מצד סטודנטים ושותפים עסקיים של רקורד, נכנסה החברה לתחום של מסחר אלקטרוני. כיום מייצגת באופן בלעדי בישראל את המותגים: Amphion, Propellerhead, Nocs ואת ספרי לימוד הסאונד וההפקה המוסיקלית שכתב מנכל החברה דני קוריטו.

דני קוריטו
החל את הקשר עם עולם הסאונד והסינתזה כבר בגיל 15, עת שהזדמן לידיו סינתיסייזר אנלוגי מונופוני ראשון, בגיל 17 החל את לימודיו בבית הספר לסאונד של יואב גרא ומשם המשיך לשירות צבאי כטכנאי שידור והקלטה במחלקה הטכנית של גלי צה"ל, שם התמחה בתחום הקלטות מופעים והקלטות של מוסיקה קלאסית.
עם סיום שירותו הצבאי החל לעבוד באולפני קיו טון שם התמחה בעיצוב פסי קול לסרטים ומולטימדיה, בד בבד החל לעסוק בתחום ההגברה כאיש הקול של להקת מחול בת שבע, שם ביצע עיצוב סאונד לשתי יצירות של אוהד נהרין: "מבול" ובשנת 1993 לטקס הפתיחה של פסטיבל ישראל שהפך לימים למופע אנאפאזה.
עם פתיחת הרדיו האזורי, שימש כמנהל טכני של "רדיו ללא הפסקה" בת"א ובהמשך כמנהל טכני של "רדיו קול רגע" שבגליל התחתון. בשנת 1997 פתח את "רקורד"- בית הספר לסאונד בכפר תבור ופיתח את תוכנית הלימודים הייחודית של בית הספר, בשנת 2000 התבקש על ידי מה"ט – המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית לערוך את תוכנית הלימודים החדשה למסלול "הנדסאי קול הקלטה והגברה", בשש השנים שלאחר מכן שימש כמרכז מסלול הנדסאי קול במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן. בשנת 2004 הוציא לאור את ספרו הראשון: "המדריך השלם לתוכנת הקיובס אס איקס 3", בשנת 2006 את ספרו השני: "אומנות הרעש – המדריך להקלטה אנלוגית ודיגיטאלית" ובשנת 2013 את "סודות הבישול - תהליכי יצירה מתקדמים באולפן הביתי".
כיום משמש כמרצה ומנהל "רקורד" – בית ספר לסאונד ומדיה דיגיטאלית, מרצה במספר מוסדות אקדמיים בישראל ומשמש כיועץ לארגונים בתחום האודיו והמדיה הדיגיטאלית.

לדף הפייסבוק לחץ כאן
דואר אלקטרוני:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

פרטי קשר
משרדי אמפיון ישראל שוכנים בכפר-תבור, בין צומת-גולני לעפולה.
כתובת למשלוח דואר:

רקורד
ת.ד 781
כפר תבור
15241

כתובת לדואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון: 04-6765302